I. paksi sportágválasztó: A 12-11-10 találatosok névsora

2009.09.17, 05:54 Szabadidő
 A tesztek kiértékelése során a 376 db kitöltött teszt közül 219 nyertes szelvényt találtunk. A 10-11-12-13 és a 13+1 találatos tesztek kitöltői az alábbi nyereményekben részesülnek. A nyereményeket október 02-a után szállítjuk ki az iskolákba.

 

                                   Egy-egy pólót nyertek a 12-11-10 helyes választ adók:

 

Általános iskolák:

 

Bezerédj Általános Iskola
 3. a. osztály
 Berek Benjamin
 Kolompár Kati
 Papp Attila
 Ruskovics Kevin
 Sárközi Alex
 Tóth Xénia

 3. b. osztály
 Simon Balázs

 4. b. osztály
 Kern Bence

 5. a. osztály
 Benedeczky Lehel

 5.b. osztály
 Lakner Viktória
 Vitéz Kata

 6. osztály
 Lisztmayer Ákos

 6. a. osztály
 Dallos Blanka
 Donkó Anna
 Hanol Milán
 Jantner Helga
 Lukács Barna
 Sziklási Kata

 7. osztály
 Pákolicz Anett

 8. osztály
 Csongrádi Márk
 Horváth Zsanett
 Rózsavölgyi Zoltán

 Mészáros Gábor


Bezerédj Tagozat
 2-4. osztály
 Bencze István
 Csonka János
 Csonka Katalin
 Farkas Klaudia
 Kovács Gábor
 Nagy Zsuzsi
 Nyerlucz Amanda
 Papp Enikő
 Zahorecz Kitti

Deák Ferenc Általános Iskola
 4/b. osztály
 Hrivik Botond
 Kugli Ákos

 5/b. osztály
 Laták Alexa
 Siklósi Tamás

 6. a. osztály
 Artim Gréta
 Bogár Réka
 Csipai Henrietta
 Fábián Fanni
 Haaz Dóra
 Kelemen Gréta
 Kern Klaudia
 Vidákovics Evelin

 6. b. osztály
 Juhász Kata
 Pálosi Alina
 Wolf Vivien

 8. osztály
 Adorján Viktória
 Leber Zita

 Simon Péter

 Poór József


II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
 1. c. osztály
 Bárdosi Luca
 Bartos István
 Bauer Lujza
 Benedeczki Hanna
 Boris Virág
 Csiba Zsófia
 Csonka József
 Dornfeld Donát
 Eisenberger Alíz
 Éles Noémi
 Englert Flórián
 Horváth Rita
 Horváth Tibor
 Kaszás Mónika
 Kerepesi Amira
 Kern Péter
 Kőműves Márk
 Mány Alexandra
 Mosolygó Anna
 Nagy Dóra
 Rauth Adrienn
 Rózsa Kata
 Szendrei Ákos
 Takács Nóra Lili
 Tóth Emese

 2. c. osztály
 Plézer Zsolt

 5. a. osztály
 Kalocsai Bence

 5. c. osztály
 Böjtös Mária
 Lotz Cecília
 Szakter Valentin

 6. osztály
 Schönhardt Zsanett

 6. a. osztály
 Brozsek Dániel
 Magyarfalvi Bence

 6. b. osztály
 Pámer Krisztián
 Pásztorschek Dávid

 6. d. osztály
 Benes Adrienn
 Domonkos Áron
 Lénárt Viktória
 Szabó Réka
 Volf Ernő

 7. a. osztály
 Szőke Tímea

 7. b. osztály
 Kovács Niké

 7. d. osztály
 Balogh Krisztián
 Kertész Zoltán
 Sárközi Bea
 Török M. Aurél

                                                                             Gimnáziumok:

Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
 1. a. osztály
 Skuczi Orsolya

 4. a. osztály
 Skuczi Dániel

 4. b. osztály
 Fórizs Gábor

 5. osztály
 Zsiga Dávid

 1/G. osztály
 Boncsér Patrik
 Koltai Emese


 IV/G. osztály
 Farkas Péter
 Feil Ervin

 VII/G. osztály
 Gutveiler Gergő
 Reich Alexandra
 Tóth Nikolett

 11/G. osztály
 Pupp Zsuzsanna

 12/G. osztály
 Kónya Norbert


Vak Bottyán Gimnázium
 10/A. osztály
 Fábián Ágnes
 Szénási Noémi

 10/H. osztály
 Radó Ákos

 11/B. osztály
 Horváth Árpád
 Máté Fanni
 Schreiner Gergő

 12/A. osztály
 Lajpold Judit

 12/H. osztály
 Kertész Evelin
 Szebényi Réka
 Takács Flóra


Energetikai Szakközépiskola és Gimnázium
 9/A. osztály
 Bocskai Bálint
 Fricska Szabolcs István
 Harcsa-Halász Viktor

 9/B. osztály
 Lőrincz Gergő
 Moldván Antal
 Nagy Dániel
 Nagy Vivien

 9/C. osztály
 Illés Edina
 Joó Zoltán
 Major Ildikó

 9/D. osztály
 Gangel Melinda
 Hirt Nelli
 Nagy Klaudia
 Rodenbücher Márk
 Vass Rebeka

 10/B. osztály
 Imre Miklós

 11/B. osztály
 Pápay Rita
 Varga Gábor

 11/C. osztály
 Eibeck Tamás
 Pető József


I. István Szakképző Iskola

 9/A. osztály
 Bagó Patrik
 Peszter Zoltán
 Tóth Máté

 10/B. osztály
 Orsós Gábor

 11/C. osztály
 Bóka Milán
 Loparits József
 Tóth László

 12/B. osztály
 Szentgyörgyvári Merien

 12/C. osztály
 Miklós Szabina

 Miholics Tiborné
 Feilné Balogh Klára